Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Podnikajte v gastre na dobrom mieste v Lučenci

Ulica: Mierová
Obec: Lučenec
Okres: Lučenec
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Gastro priestory
1 €
Dohodou

Popis nehnuteľnosti

Royal Real ponúka na odstúpenie zabehnutú prevádzku bufetu v Lučenci. Prevádzka sa nachádza na veľmi frekventovanom a viditeľnom mieste. Komplet zariadená plusová prevádzka o výmere cca. 15m2 dáva novému majiteľovi dostatok priestoru na rozvoj a prehlbenie tohto miesta. Šikovný podnikateľ vie z tohoto vyťažiť maximum.  Momentálne sa v bufete predávajú čerstvé bagety, hamburger a pod. Celkové náklady predstavujú 300,-€ v tom je zahrnutý najom a elektrina. Majiteľ odstupuje prevádzku z rodinných dôvodov. Cena dohodou !!!!

Pre bližšie informácie ma kontaktujte na te. čísle 0951 738 446 alebo mail: office@royalreal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
20 m2
Úžitková plocha:
20 m2
Zateplený objekt:
áno
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Vykurovanie:
spoločné

Maklér

Denisa Pitoňáková

Denisa Pitoňáková

realitný maklér

  • Slovensky
  • Česky
  • sora

Profesionálne pre Vás pracujem s radosťou a veľkou úctou, pretože si uvedomujem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je jeden z najdôležitejších krokov v živote. 

Špecializujem sa hlavne na predaj bytov, domov, ale aj komerčných nehnuteľností.

Mám za sebou 15 rokov praxe v realitách a svoju prácu robím srdcom . Nastavím Vám postup predaja, aby sme boli spoločne rýchly, presný s minimálnymi nákladmi pre vás. Vždy a všade som ľudom k dispozícii. Za svoju silnú stránku považujem dochvíľnosť, serióznosť, priateľský prístup, komunikatívnosť, zodpovednosť a ochotu vždy pomôcť a poradiť.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti