Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Niečo o ROYAL REAL

Sme lokálna realitná kancelária, ktorá v krásnom Novohrade pôsobí už 10 rokov.

V našej realitnej kancelárii nikto nie je sólo hráč - sme tím, ktorého práca baví a robí ju srdcom.

Dnes ju tvorí tím skúsených realitných maklérov a odborníkov . Dobre si uvedomujeme vážnosť našej práce a aj preto sme sa rozhodli spolupracovať s najlepšími odborníkmi v tomto obore. Čo sa týka samotného klienta, snažíme sa mu nastaviť optimálne riešenie pre uspokojenie jeho predstáv a požiadaviek. Ako spoločnosť pre ktorú je prioritou zvyšovanie kvality poskytovaných služieb, je naším cieľom sa pravidelne školiť a odborne vzdelávať.

Naše skúsenosti Vám radi poslúžia.

Prečo si vybrať práve nás

Našim klientom sa snažíme poskytnúť najkomplexnejšie služby na realitnom trhu . V prípade, že sa klient rozhodne u nás predávať, kupovať, či prenajať nehnuteľnosť, celú prípravu pre realizovanie obchodu zabezpečí naša kancelária a klient sa dostaví už iba na podpis zmlúv .

 • ako jediný v meste Vám vybavenie hypotekárneho úveru a garantujeme. V prípade, že Vám nebude bankou poskytnutý úver, celú zálohu Vám vrátime.
 • naša realitná kancelária využíva služby akreditovaných právnikov mesta a preto Vám ponúkame autorizované zmluvy.
 • ako realitná kancelária bezplatne inzerujeme na desiatkach realitných portáloch.
 • zabezpečíme vám prostredníctvom advokátskej kancelárie komplexný právny servis pri vyhotovovaní kúpnych zmlúv, zmlúv o budúcich zmluvách a iných právnych dokumentov, ktoré sú potrebné pre konkrétne obchodné prípady.
 • zabezpečíme vám financovanie vašej nehnuteľnosti prostredníctvom špičkových hypotekárnych špecialistov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov.
 • na požiadanie a po následnej obhliadke vašej nehnuteľnosti vám vystavíme potvrdenie trhovej ceny nehnuteľnosti.
 • pomôžeme vám odkúpiť vašu nehnuteľnosť, aj zadlženú, na ktorej viazne hypotéka, dlžoba voči nebankovej inštitúcii, exekúcia alebo iné, inštitúcia, či fyzická osoba.
 • spolupracujeme s najlepšími odborníkmi ako sú súdni znalci, notári, geodeti, hypotekárni špecialisti...
 • máme na svojom konte stovky ukončených obchodov a nespočetné množstvo spokojných klientov.

Naši makléri sa riadia pravidlami, ktoré sa vybudovali počas našej dlhej etapy v realitách .

 • dôvera, istota. 
  Veľmi dôležitým faktorom úspešného obchodu je dôvera medzi klientom a sprostredkovateľom, medzi kupujúcim a predávajúcim. Preto sme dôveru, ako najdôležitejší prvok v obchodovaní s nehnuteľnosťami
 • otvorenosť, úprimnosť.
  Snažíme sa o jasné a korektné správanie sa k našim klientom. Dbáme na otvorený a úprimný vzťah, ktorý nám zabezpečí úspešné ukončenie obchodu.
 • pohodlie. 
  Ďalším veľmi podstatným aspektom je pohodlie. Náš klient musí mať stopercentný komfort pri riešení predaja či prenájmu nehnuteľnosti. Snažíme sa o poskytnutie kompletného servisu, a to pod heslom „všetko pod jednou strechou“.
 • spolupráca, súčinnosť. 
  Tá je rovnako potrebná pre predávajúceho aj kupujúceho. Mnohokrát sa pri prevode nehnuteľnosti vyskytnú problémy, ktoré sa dajú veľmi ľahko vyriešiť spoluprácou oboch zmluvných strán.

Váš team
Royal Real

Video